Среда
17.10.2018
10:49
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Комунальний заклад дошкільної освіти "Сонечко" Оріхівської міської ради
 
Головна Реєстрація Вхід
Кадровий склад технічного персоналу »
Меню сайту

Категорії розділу
Досвіди роботи [0]
Авторські розробки [0]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 4

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Кадровий склад техперсоналу ОКДНЗ "Сонечко"

з/п

ПІБ працівника

Дата

народження

Посада

Основний

чи сумісник

Освіта Стаж роботи
1 Литвин Світлана Віталіївна 03.03.1980 завгосп осн. середня спеціальна  
2 Михайленко Ірина Георгіївна 22.02.1969 бухгалтер осн. вища 32 роки
3 Марчук Лідія Євгеніївна 26.09.1960 комірник осн. середня спеціальна 33 роки
4 Бєліч Олена Вікторівна 22.07.1963 кастелянка осн. середня спеціальна  
5 Качан Наталія Олександрівна 13.04.1976 помічник вихователя осн. загальна середня  
6 Максюта Валентина Василівна 07.10.1960 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
7 Плотнікова Надія Петрівна 19.02.1960 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
8 Медведєва Ольга Петрівна 23.06.1958 помічник вихователя осн. середня технічна 39 років
9 Смоляга Ірина Пилипівна 07.12.1968 помічник вихователя осн. загальна середня  
10 Педченко Ольга Іванівна 14.11.1983 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
11 Капля Оксана Іванівна 25.07.1981 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
12 Шумова Наталія Вікторівна 09.10.1980 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
13 Сергієнко Наталія Петрівна 08.11.1979 помічник вихователя осн. професійно-технічна  
14 Катречко Оксана Олегівна 03.07.1995 помічник вихователя осн. середня спеціальна  
15 Перевєрзєва Людмила Володимирівна 04.08.1963 кухар осн. вища  
16 Дяченко Лідія Іванівна 28.07.1967 кухар осн. середня спеціальна  
17 Столповська Надія Анатоліївна 01.09.1962 кухар осн. середня спеціальна  
18 Рвачова Інна Олександрівна 27.03.1979 праля осн. загальна середня  
19 Шимків Тетяна Валентинівна 06.03.1963 праля осн. середня спеціальна  
20 Бусель Олена Михайлівна 16.03.1966 прибиральниця осн. загальна середня   
21 Пінчук Володимир Олександрович 27.05.1954 двірник осн. середня спеціальна  
22 Марчук Микола Леонтійович 21.05.1960 двірник осн. загальна середня  
23 Михайленко Геннадій Васильович 29.04.1968 робітник по обслуговуванню будівель осн. професійно-технічна  
24 Безотосний Олексій Петрович 06.04.1964 робітник по обслуговуванню будівель осн. середня технічна  
25 Краєва Лариса Миколаївна 25.01.1957 сторож осн. вища  
26 Максюта Володимир Володимирович 15.07.1958 сторож осн. загальна середня  
27 Щербакова Любов Павлівна 06.07.1952 сторож осн. загальна середня  

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Октябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Архів записів

Друзі сайту