Понедельник
17.02.2020
10:19
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Комунальний заклад дошкільної освіти "Сонечко" Оріхівської міської ради
 
Головна Реєстрація Вхід
СТОРІНКА ДИРЕКТОРА »
Меню сайту

Категорії розділу
Досвіди роботи [0]
Авторські розробки [0]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

    Директор КЗДО "Сонечко"

Стеценко Олена Віталіївна

 

          Кредо: «Вихователь, будь сонцем, що випромінює людське тепло і будь благодатним ґрунтом для  розвитку людських почуттів; сій знання не лише в пам’яті і свідомості своїх дітей, а передусім у їхніх  думках, серцях».

     Візитна карточка: народилася 31.03.1973р., спеціаліст, Бердянський державний університет: соціальний педагог, організатор культурно-дозвіллєвої діяльності в соціумі,вихователь,кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії».

 

     Освіта : вища.Курсова перепідготовка – 13.03.2017р – 31.03.2017р, комунальний заклад «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради , за фахом «Завідувачі ДНЗ та вихователі ДНЗ», свідоцтво СПК № 02136146/1465-17.

 

     Моє педагогічне есе

Мир детства сладостен и тонок,

Как флейты плавающей звук.

Пока смеется мне ребенок,

Я знаю, что не зря живу!

Твердят друзья:

“Есть нивы тише ",

Но ни за что не отступлю.

Я этих милых ребятишек,

Как собственных детей люблю!

И каждый день,

Как на премьеру,

Вхожу в притихший детский сад:

Иду сюда не для карьеры –

Здесь каждый мне ребенок рад.

Быть в гуще детских восприятий,

И так на протяженье лет –

Судьба моя – я воспитатель!

Нет лучшей доли на земле.

     Чому я вибрала професію вихователя? Кожен вибирає дорогу життя по - своєму…. Головне питання, а чи правильно я зробила свій вибір? ТАК! Правильно!                    

     Після 24 років праці,я з впевненістю можу сказати:Я вихователь!  І я горджуся цим!

     У мене чудова місія –дарувати свою любов дітям.І я із задоволенням втілюю її в життя .Одночасно навчаю дітей любити батьків, рідних, друзів.В. О Сухомлинський говорив: «Від того,як пройде дитинство, хто поведе дитину за руку в дитячі роки, що вкладуть в його розум і серце –від цього буде залежати,якою людиною стане  сьогоднішній малюк». В цих словах таїться  змісттого, чому  я щодня йду на любиму роботу до дитячого закладу «Сонечко».Я піклуюсь про дітей, з якими працюю,допомагаю їм рости і зростати –бо це моя друга родина. Я потрібна дітям і це найпрекрасніше почуття. Я намагаюсядібрати ключик доусіх дітей. Для меневажливо помітити захопленість кожного малюка,допомогти йому розкритися і отримати нові знання.

     Пріоритетний напрям педагогічної діяльності:Одним із пріоритетних напрямків моєї діяльності є виховання культури поведінки дітей  як однієї з вимог нової редакції Базового компонента дошкільної освіти.Проблема  соціалізації, розвитку взаємовідносин в дитячому колективі в наш час є однією з актуальних як в теоретичному так і в практичному відношенні: тому, що мова йде про найважливіші умови формування особистості уже на перших етапах її розвитку.Стати гармонійною особистістю, вміти гідно поводитися в будь-якій обстановці - право і обов'язок кожної людини. З правилами хорошого тону необхідно знайомити дітей з раннього віку і продовжувати протягом усього дитинства. Спираючись на раніше засвоєні дітьми навички культурної поведінки (у вигляді проявів ввічливості, уваги і симпатії до однолітків і дорослих, елементарних навичок надання допомоги, привітних форм спілкування тощо), потрібно навчити розуміти сенс і значення тих чи інших правил етичної поведінки людини , і в доступній формі розкривати їх.

     Для цього я впроваджую найрізноманітніші види ігрової діяльності,  наповнюю життєдіяльність дітей сюжетно-рольовими, творчими, дидактичними  іграми, проблемними ситуаціями, вправами на виховання морально-етичної культури, мислення, уваги, спостережливості, кмітливості. Виготовилабагатонаочногоматеріалу, навчальних  посібників, атрибутів для організації даної діяльності.

     Методична робота:працюю над підвищенням свого професійного рівня шляхом самоосвіти, у встановлені терміни відвідую курси підвищення кваліфікації, постійно приймаю участь  у масових районних  заходах та заходах дитячого садочку: конкурсах( по співпраці з батьками, нетрадиційне заняття,оздоровчі технології ), виставках, педагогічних радах;  член творчої групи вихователів дошкільного закладу. Приймала активну участь в організації учасників обласних конкурсів «Рік взаємодії з сім’єю», «Стежинкою у Всесвіт», «Гармонія руху», «Оздоровчі технології», дитячому фестивалі читців « Заговори, щоб я тебе почув».

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів

Друзі сайту