Понедельник
17.02.2020
10:07
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Комунальний заклад дошкільної освіти "Сонечко" Оріхівської міської ради
 
Головна Реєстрація Вхід
"Веселий вулик" »
Меню сайту

Категорії розділу
Досвіди роботи [0]
Авторські розробки [0]

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 6

Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

ГРУПА "ВЕСЕЛИЙ ВУЛИК"

Картинки по запросу емблема групи веселий вулик

У нашому у вулику завжди веселий сміх,

Любов, тепло і затишок, і доброта  для всіх.

Всі ми  - одна велика і радісна сім'я,

Дружна, працьовита, весела, гомінка

 

 

 

 

 

 

Вихователь: Коваленко Світлана Іванівна

Коваленко Світлана Іванівна працює вихователем в ОКДНЗ «Сонечко» з 1999 року. В 1989 році закінчила Запорізьке педагогічне училище №1, отримавши освітній рівень «молодшого спеціаліста» за спеціальністю «Виховання в дошкільних закладах» , загальний стаж роботи 47 років.

Життєве кредо: «Виживає не сильніший і не розумніший, а той, хто найкраще реагує на зміни, що відбуваються.» ( Гордон Драйден)

Педагогічне кредо: «Дитина не може чекати щастя. Вона нетерпляча. Вона хоче і повинна бути щасливою сьогодні, зараз. І який же я педагог, якщо кожна секунда спілкування зі мною не робить її щасливою, і радісною і, звичайно ж, розумною і щасливою?» (Ш.О.Амонашвілі)

Педагогічне есе. Колись філософ Конфуцій казав: «Якщо ваш план на рік – саджайте рис, якщо ваш план на десятиліття – саджайте дерева, а якщо ваш план на все життя – навчайте дітей».

Тому професія вихователя – не на день, рік, чи десятиліття, а на все життя. Адже саме виховання кожної дитини сьогодні є запорукою подальшого розвитку суспільства у майбутньому.

Діти - найбільше щастя і радість у житті. Їх безпосередність і цікаві очі, веселий сміх, життєрадісні обличчя не можуть не зворушити душу.

Щоб вони виросли справжніми людьми, дорослим треба вкласти багато сил, мудрості, щирості, любові, терпіння і доброти в їхні серця.

Тому я обрала професію педагога не розумом, а серцем. І, пропрацювавши вже не один десяток років, все одно залишилася впевненою у своєму виборі.

Пріоритетний напрям педагогічної діяльності. Виховання - це надзвичайно важка справа. Але від того, як виховуються маленькі громадяни України, залежить наша старість і майбутнє всієї країни. Тому для мене дуже важливо приділяти велику увагу морально – етичному вихованню, адже світ змінюється, наука невпинно летить вперед, змінюються погляди людей і влада в країні, а одвічні моральні людські цінності, виплекані народною педагогікою, залишаються назавжди. Це доброта, милосердя, чуйність, щедрість, ввічливість, любов. І саме тому, пріоритетним напрямом моєї педагогічної діяльності є: «Бесіда як метод морально-етичного виховання дітей старшого дошкільного віку».

 

Вихователь: Мирошниченко Ольга Миколаївна

Мирошниченко Ольга Миколаївна працює вихователем в ОКДНЗ «Сонечко» з 1999 року. Має високий рівень загальної педагогічної підготовки. Досконало володіє методикою роботи в різних вікових групах.

Життєве кредо: "Візьми промінь світла і спрямуй його туди, де панує темрява. Візьми усмішку і подаруй її тому, хто її потребує. Візьми доброту і дай її тому, хто сам не вміє віддавати. Візьми віру і віддій її кожному, хто немає її. Візьми любов і неси її світові."

Візитна карточка: народилася 04.09.1965 р., молодший спеціаліст, закінчила Запорізьке педагогічне училище №1 в 1985 році.

Основною метою своєї педагогічної діяльності я вважаю створення єдиного простору "сімя - дитячий садок", в якому усім учасникам педагогічного процесу буде затишно, цікаво, безпесчно, корисно.

Мій девіз в роботі: "... Як пройшло дитинство, хто вів дитину за руку в дитячі роки, що ввійшло в розум і серце із навколишнього світу - від цього в вирішальному ступені залежить, якою людиною стане сьогоднішній малюк".

Моє педагогічне есе.

Життя - це пісня - заспівай її!

Життя - це гра - зіграй в неї!

Життя - це виклик - відповідай за нього!

Життя - мрія - здійсни її!

Підставою для своєї професії я вважаю саме любов і доброту, так як життя дітей нашої групи не балує. Обличчя України для мене - це обличчя дитини - і в такому випадку в моїй роботі на перший план виходить допомогти побачити прекрасне, приголубити, поспівчувати, навчити толернатності, любові до ближнього, до рідної землі. Я вважаю своїм покликанням знайти і розвинути в кожній дитині здібності, ввести її в навколишній світ, дати їй знання про світ, про людину, як головну складову цього світу, навчити жити в гармонії з навколишнім та самим собою.

Пріорітетний напрям педагогічної діяльності - виховання духовності та патріотизму у дітей дошкільного віку засобами народознавства. Вона постійно вводить в навчально-виховну діяльність найрізноманітніші види ігрової діяльності, наповнює життєдіяльність дітей сюжетно-рольовими, творчими, дидактичними іграми, проблемними ситуаціями, вправами на розвиток комунікативності, уваги, спостережливості, збагачення словникового запасу.

Принципи роботи: "Я не змушую, а пропоную або заохочую вихованця до певної діяльності. Співробітництво, а не контроль, налагодження особистісного контаткту з кожною дитиною визначальні для взаємин у колективі. Надаю дитині свободу вибору діяльності. Працюю над розвитком природних здібностей дитини. Розвиваю у неї цікавість до життя та бажання визначити своє місце в ньому".

Помічник вихователя: Медведєва Ольга Петрівна

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Февраль 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Архів записів

Друзі сайту